Dos llamas

Chcete nám něco dát?

Lamí výběh je poměrně malý - má jen 29 m2. Takže i když se najde pár věcí, které bychom do budoucna chtěli vlastnit (vinotéku, myčku, sušičku, obytné auto, zahradu, ...), aktuálně je tak nějak nemáme kam dát. A nechceme, aby to u nás pořád vypadalo takhle:

Proto vás prosíme, abyste nám nedávali povlečení, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, vařečky, měchačky, vrtačky, míchačky, kuchyňské roboty, robotické vysavače, robotické dinosaury, ani nic podobného.

I tak nám ale můžete udělat velkou radost - například finančním příspěvkem na naši trochu šílenou svatební cestu. Plánujeme totiž obletět svět a navštívit při tom místa, kam se jinak už asi nebudeme mít možnost podívat - Japonsko, Austrálii, Nový Zéland, Jižní Ameriku. Více o našich plánech se budete moci dozvědět přímo na svatbě - v interiéru zámku bude malá výstavka přibližující předpokládáný program naší cesty. Zároveň bude možné nám tam přihodit nějaký ten menší (či větší :)) peníz na konkrétní destinace. Pokud se vám nechce dávat jen tak peníze do obálky či kasičky, určitě nás potěší, když si s předáním případné hotovosti trochu vyhrajete. Jako motiv se přímo se nabízí různá témata týkající se cestování či výše zmíněných destinací, případně jako inspiraci přikládáme i malou ukázku od nejpovolanějších dárců peněz s dlouholetou praxí - nevěstina tati tatínka a mami maminky:

Pokud ale zastáváte názor, že peníze jako dar jsou nevhodné, případně se vám hodí na cestu do Třebušína a zpět, máme tu další možnost: nevěsta i ženich milují jídlo. Slané, sladké, ovocné, čokoládové - téměř cokoli s výjimkou jater, kozího sýru a Hakárlu. Většinou se ale na svatbách různé dobroty rychle sní, aniž by se člověk dozvěděl, od koho pochází, případně co to bylo zač. Proto velmi oceníme, když nám na svatbu přinesete něco domácího - pečeného či nepečeného, a k tomu nám napíšete na A5 recept. Pomůžete nám tak vytvořit svatební kuchařku, která nám později jistě bude neocenitelným zdrojem inspirace :) Formu receptu necháváme opět na vás - můžete ho napsat ručně, vytisknout na bílý papír, vytisknout na barevný papír, kolem dokola vyzdobit obrázky nebo samolepkami, hlavně prosím dodržte formát A5, ať se nám pak recept vejde do desek ;)

Pokud vám peníze nepřijdou jako vhodný dar a nevládnete ani vařečkou, určitě nám udělá radost i pěkná kniha. Předesíláme, že tím myslíme spíše beletrii, než kuchařky, encyklopedie a slovníky. Máme rádi sci-fi a fantasy, ale rádi si přečteme i jakýkoli jiný žánr, snad s výjimkou červené knihovny. A klidně můžete vepsat i věnování ;)