Dos llamas

Chcete jet na lamí svatbu?

No, nebudeme vám nic nalhávat, jsme prostě lamy. A jako lamy si netroufáme vzít se sami :)
Takže budeme moc rádi, když nás přijdete podpořit, aby to dobře dopadlo.

A protože předpokládáme, že nejspíš budete chtít během svatby něco jíst a možná taky mít kde spát, a netroufáme si všechno zimprovizovat až na místě, jak by to udělal správný hustodémon, prosíme vás znovu o pomoc.

Když vyplníte následující krátký formulář, slibujeme vám, že výrazně zvýšíte svou šanci, že na vás zbude něco k jídlu, a že nebudete muset spát nahoře na Kalichu, kde dost fouká :)

Samozřejmě chápeme, že do září je ještě hóóódně daleko, takže přihláška je spíš orientační, informativní, abychom věděli, na kolik lidí se můžeme těšit. Čili přihláška je nezávazná - pokud nečekaně otěhotníte, onemocníte, budete mít nečekaně svatbu ve stejný den nebo dostane hodně dobře placenou práci v Silicon Valley, nebudeme vás nahánět ;)

Určitě budeme raději, když přihlášku vyplníte co nejdřív, třeba nepřesně, a později upravíte, než když nám ji pošlete dva dny předem ;)

Nemusí jít o vaše skutečné jméno. Něco, podle čeho vás neomylně identifikujeme. Pokud je vás víc, napište jméno skupiny nebo rodiny.
Na e-mail vám pošleme sumář odpovědí a taky odkaz, na kterém budete moci své odpovědi změnit. Později vám na tento e-mail pošleme podrobnější informace a detailní program svatby. Taky vám na e-mail napíšeme, pokud některému požadavku (např. ubytování) nebudeme moci vyhovět. E-mail je jediná část formuláře, která nelze později jednoduše změnit.

Následující pole prosím ponechte prázdné. Je to součást antispamového řešení a vidíte ho jen proto, že máte vypnutý (nebo opravdu pomalý) Javascript :)

Pokud je někomu 15 nebo 17, počítejte ho jako dospělého.
Dětmi myslíme děti opravdu malé, nesamostatné.
Pes/kočka/lama/lachtan, apod. V zámku jsou pokoje, do kterých se s mazlíčky nesmí (a taky pokoje, do kterých se s mazlíčky smí :) ).
Berte prosím v úvahu, že kapacita pokojů je omezená a přednostně se v nich budeme snažit ubytovat rodinu, hosty s malými dětmi a nejbližší přátele. Pokud bychom vaší volbě nemohli vyhovět, ozveme se vám.
Čas příjezdu je orientační, přesto budeme rádi, když nám dáte vědět, pokud se něco změní ;)
Čas odjezdu je orientační, přesto budeme rádi, když nám dáte vědět, pokud se něco změní ;)
Pokud zvolíte cizí auto nebo že máte volná místa, napíšeme vám později e-mail s odkazem na dokument, kde se budete moci domluvit na spolujízdě.
Cokoli, pro co nebylo políčko výše. Na otázky se budeme snažit odpovídat na zadaný e-mail.